Vancouver Canucks
Utolsó hsz: Gringo
Idõpont: 10:31
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.16. 3:46  l  #9628
Aránylag sima meccs volt. A 10-es győzelmi sorozat megsüvegelendő, mint ahogy Kane első RS hat-trickje is.
Mikor Scuderi idekerült, a pit fanok szerint a liga legrosszabb játékosától sikerült megválniuk, de nekem tetszik
a faék egyszerűségű játéka, és hogy nem vállal olyasmit, amire nem képes.

Egyre inkább úgy gondolom, hogy Teravainennek kellett volna még 1-2 év az AHL-ben, mert szerintem nem
tudja hozni önmagát még. Már a hajam égnek áll, a sok homály passzától főleg mikor mindig a drop passzokat erőlteti.

Hjalmarsson ligaszinten a legjobbak között van akik le tudnak védekezni 1 az 1 elleni szituációt, erre ez a szegény Kadri
gyerek csak 5-ször próbálta meg a meccsen. Olyan eleganciával tette a svéd a dolgát, hogy először Kadri csak aranyost
csinált magából, később már inkább butát.

Egyébként, nem sokat látom a Torontót játszani, de egyáltalán nem tetszett ez a mentalitás, játékfelfogás amit mutattak,
remélem Nylanderrel, Marnerrel a soraikban sem fognak a Stanley közelébe kerülni egyhamar.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.16. 3:46  l  #9627
hát a tizediket a second line szállitotta,föleg persze Patrick "the Hattrick" fura hogy mekkora egy goal scorer,a regularban mégis ez az elsö hattrickje
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.15. 15:32  l  #9626
de hogy Garbutt mekkora gólt ragasztott Panik asszisztos
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.15. 4:50  l  #9625
Hivatalosan, nyilván senki nem mondott ilyet, de nagyon pedzegették, hogy ő lehet aki áldozatul esik
a cap problémáknak.

Ahhoz képest, hogy mikor a karácsony előtti utolsó meccsen a Stars megvert minket, ha jól emlékszem
12-13 pont volt köztünk, most pedig egálban vezetjük a konferenciát...
1.sor

Válasz bismarck hozzászólására (#9624)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.15. 4:16  l  #9624
el akartuk Shaw-t cserélni? rohadt nagyot fogok akkor káromkodni! a játéka,a hozzáállása szerintem teljesen jó,melózik rendesen meccsröl meccsre. bár olvastam én olyan fikciókat is,hogy esetleg Saad visszatér...amúgy 9 win,remek
3.sor

Válasz paquito hozzászólására (#9622)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.15. 4:12  l  #9623
Jobb volt a Montreal, Crawford csent nekünk 2 pontot.

Nagy gratula Quennevillenek is!
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.15. 3:16  l  #9622
Szerencsénk volt itt a 2. harmadban, hogy nem kaptunk gólt, mert sokkal jobb volt a Canadiens.
Gyakorlatilag Crawford tart minket meccsben.

Gustafsson meg is kapta a kimenőjét mára, érett neki, még olyan áron is, hogy a két vén csocsi megint összekerült
a védelemben. Shaw viszont kurva jól tolja mostanában, mondtuk már egy párszor, de hiba lenne elcserélni. A 2m-t
amit keres simán megéri, bőven van más opció, csökkenteni a salary cap terhet.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.13. 12:26  l  #9621
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!
  Látszik, hogy Hossáról is leesett a teher, mert az első sor, szerencsére nagyon megy mostanában.
Gustafsson meg nagyon elkezdett lezserkedni, azért ennyire még nem játszotta be magát a csapatba,
jó lenne, ha a továbbiakban koncentráltabban folytatná.
Az első gól Crawfordé, a második Scuderié volt, azon kívül, bár CC fogott nagyokat, de mégsem éreztem,
hogy baj lehet a meccsen.

Anisimov betegsége miatt, Teravainen volt a harmadik tag Panarin és Kane mellett és kicsit vicces volt, mikor
kiszakítva a brusztolós Desjardins és Danault mellől, 'dump and chase' játékot csinált, és marhára meglepődött mikor a két
vajkéz, hülyén nézett rá, és mondták neki, ...normális vagy? ilyet mi nem játszunk, menjél érte te, ha akarsz...

Ha az agyonsztárolt, szerintem túlértékelt pumukli 6m-t kap, akkor Quenneville is nyilván megérdemli,
legalább ezt a zsetont.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.13. 5:08  l  #9620
olcsó szóvicc,de nekünk akkor 8 nem mondom hogy jól játszottunk,csak behúztuk. az meg hogy Q újabb három évre a miénk csak hab a tortán
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.12. 22:14  l  #9619
Az új szerződés értelmében most már Qeunneville fizetése is "babcock-i" magasságokba emelkedik.

Hall of Famer

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.10. 18:05  l  #9618
ebböl a Bickell féle sorból még Rasmussen az,akit azért megtartanék,még ö mozog a legjobban. Garbutt egy tohonya seggfej,Bickell meg...ha nem lenne az a bizonyos Bruins elleni döntöbeni teljesitménye. Garbuttról meg csak az jut eszembe,hogy cserébe jött Sharpért...szóval ezt elbasztuk
3.sor

Válasz paquito hozzászólására (#9617)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.10. 16:20  l  #9617
Ez egész évben problémának tűnik, mint ahogy az is, hogy gyakran túljátsszuk a helyzeteket,
a jobbnál is jobb megoldást keresünk, pedig sokszor a kevesebb több lenne.

Danault kapcsán egyetértek veled, nagyon jól mozog a csóka, és tulajdonképpen az egész sor
nagyon meggyőző mostanában.

Nem úgy mint a Bickell-Rasmussen-Garbutt trió, ami kb. a legszürkébb, legsemmitmondóbb egység amióta
követem a hokit. Nem véletlen, hogy mint sor bőven 6 perc alatt kapnak lehetőséget, most már meccsek óta.
1.sor

Válasz bismarck hozzászólására (#9616)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.09. 5:12  l  #9616
nem minden nehézség nélkül,de megvan a 6 win Danault nagyon megérdemelte ezt a gólt,nekem személy szerint nagyon tetszik a játéka! a helyzetkihasználásunk finoman szólva sem volt túl hatékony,naggyá tettük Johnsont.
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.07. 16:56  l  #9615
Én azért megemelem a kalapom a FO előtt. Idén is úgy néz ki hogy ott leszünk az elején valahogy ilyen cserék meg fizetések mellett.
Prospect

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.07. 4:42  l  #9614
és megintcsak egy Panarin dupla
3.sor

Válasz paquito hozzászólására (#9613)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.07. 2:58  l  #9613
Szerencsére látszik, hogy nem voltunk elégedettek a tegnapi játékkal (nyilván nem is lehettünk), mert ez a mai első harmad
elég impresszívre sikeredett. Teljesen uraltuk a meccset, és valóban, szerencsés a Pittsburgh, hogy megúszta a harmadot egy kapott góllal.

Az ilyenek miatt voltam egy kicsit morcos Panarinra az idény elején, mikor mindig, minden szituációban csak Kanet kereste, mert ha ilyen csuklója/
lövése van, vétek ezt nem erőltetni. Ebből a három gólból amit a Pensnek két nap alatt lőtt, egyik sem volt fogható, és mindhárom lövés
a létező legjobban volt kivitelezve.

Q-ék nyilatkozták, hogy Panik meg fog kapni minden esélyt arra, hogy a csapatba verekedje magát, de jelenleg még Rockfordban van.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.06. 18:39  l  #9612
Valóban gyengébbek voltunk, viszont ami az OT-ben volt, azért megérte végigszenvedni a meccset!
Én úgy láttam teljesen kihajtották magukat a pingvinek, de ma majd meglátjuk, hogy tényleg így történt-e.

Sose értem mikor mit számolnak nyert Faceoff-nak, de hogy tegnap kb. max 10-et nyertünk abba biztos vagyok..
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.06. 18:22  l  #9611
igen,végülis hoztuk mindhármat. Panik le lett küldve? szerintem ki lehetne próbálni,anno nem irtak róla rosszakat juharéknál.
3.sor

Válasz paquito hozzászólására (#9610)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.06. 17:19  l  #9610
Viszont mind a hármat hoztuk is, ami azért nem rossz.

Tegnap valóban nem ment, jobb volt a Crosby brigád, de ha így is megtaláljuk az utat a győzelemhez,
akkor olyan nagy baj nincs. Panarin kétszer villant, de Crawford hozta a meccset, remélem ma Darling
(már ha ő véd) is ilyen színvonalon folytatja.
1.sor

Válasz bismarck hozzászólására (#9609)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.06. 15:27  l  #9609
hát ha vacak teljesitménnyel is,de nyerünk,hát... b2b meccs,úgyhogy lehet ez a bibi...amúgy zsinórban a harmadik idegenbeli meccs,ahol minimum kétgólos elönyt adunk el,ez a nem jó
3.sor

Válasz paquito hozzászólására (#9608)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.06. 2:42  l  #9608
Mondjuk, az első harmadot nem láttam, de ez a második játékrész valami borzalom volt.
Hibát, hibára halmozunk, semmi koncepció, motiváltság a játékunkban, turnover hegyek a saját harmadban,
úgyhogy teljesen megmagyarázhatatlan ez a két gólos vezetés. Igaz, a Pens se a szezon meccsét
játssza, mert ha csak a helyzeteik felét belövik, már legalább 2-3 góllal mehetnének
(bár szerencsére, ehhez Crawfordnak is van egy-két szava - az egyetlen értékelhető produkció a csapatban, az övé.)
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.04. 19:42  l  #9607
Az első harmad és a második harmad első fele elég szenvedős volt mind a 2 csapatnak... Pontatlan passzok, esések.. olyan szedett vetett volt mind a két brigád, mintha nem is NHL meccs lenne.. Olyan érzésem volt, mintha az Ottawa csak tördelni akarta volna a játékot, pedig ez nem jellemző rájuk, szóval csak a hosszú celebkedés zavarhatta meg a csapatokat.. esetleg a szilveszteri buli zökkentette ki a játékosokat A harmadikat meg nem tervezetten átaludtam..

A lényeg: jól állunk, csak így tovább

Cory 6 SO... no comment ... most jöhetnek a kell elé egy védelem is dumák, de korábban volt jobb is előtte..
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.04. 8:30  l  #9606
Sejthető volt, hogy csak járulékos csatolmány az Anisimov cserében.
Panik, lényegében ugyanaz mint Morin, Danonak jó lesz cimborának Rockfordban.

Közben Rundbladot is kölcsönadtuk Svájcba, szóval ő is kikerült a képből. Ezért nem
értettem nyáron, minek kellett Bowmannek még 2 évre hosszabbítani vele, mikor köztudott volt,
hogy Quenneville nem szereti. (mellesleg kidobtunk egy 2. körös picket is, ennyiért hoztuk Phoenixből).

1.sor

Válasz bismarck hozzászólására (#9605)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.04. 4:42  l  #9605
Crawford stilszerüen shoutout-al ünnepelte 300-ik derbijét aztán Morint megint eltradeltük,jött Panik a Leafstöl.
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.01. 15:02  l  #9604
Igen TT-n némi felszabadultságot látni.
Kell még neki 1-2 év, hogy belerázódjon.

Kane 56 pont ... 94 óta nem volt 100 pont körüli játékosunk..

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.01. 12:54  l  #9602
Azért Darling adott egy pontot az ellenfélnek..

Egyébként tökéletes meccset nyomtunk az Avs ellen.

Szép Óév búcsúztató volt a csapattól.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.01. 12:29  l  #9601
akartam is irni hogy Shaw eddig remekül játszik,és én Danault-val is elégedett vagyok
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2016.01.01. 9:55  l  #9600
Nem az ő idénye eddig, de ez választja el a tucatjátékostól, hogy még így is ez volt már a 4. hosszabbításos gólja.

Shaw meglepően jól mozog az első sorban, de mostanában a 4. sornak nevezett Teravainen-Danault-Desjardins trió

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.30. 14:10  l  #9598
Hát Bickellel már nekem is volt bajom korábban, leküldtük AHL-be ott jól tolta, visszahívtuk, volt 2 jó meccse, és megint visszaesett..
Garbutt gyors mint állat, de az az érzésem, ha az edző azt mondaná neki, hogy 10x neki kell korizni tiszta erőből a palánknak a meccsen, ő nem kérdezne, megtenné, mert annyira ostoba a jégen, Bickellnek legalább van kis érzéke hozzá. emlékszem mekkora gólokat lőtt PO-ba még 2013-ban meg 2014-ben.

Doan első gólja az mi volt? nem baj, örüljön az öreg, mást úgy sem tudott elérni a pályafutása alatt.
A másik oldalon is minden bement, szóval ezért a gólzápor... Corynak meg akkora gólokat lőttek, hogy ihaj.

1.sor

Válasz bismarck hozzászólására (#9597)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.30. 6:47  l  #9597
jó derbit nyomtunk a Coyotes-al,de a záróharmad elég faszverösre sikerült a jóvoltunkból. bár a két pont igy is megvan. de egyre inkább nem tudom lenyelni,Bickell mi a jó francot keres ebben a csapatban??? nyilván jó sokat franc enné meg. de ez a pali úgy kilóg a sorból hogy az már tragédia. Garbutt-al együtt. fizikálisan egy jó nagy darab marha,gondoná az ember,legalább a palánk melletti brusztolásban jó lehet...erre simán elveszi töle a korongot bárki aki éppen arra jár. korongkezelésböl meg olyan,hogy a dédi anno 90 évesen,aki azzal szórakozott,hogy a sétabotjával ütögette el a fáról lehulló makkokat a járdáról,az jobb nála...
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.29. 12:51  l  #9596
  Revideálnom kell az álláspontomat Anisimov kapcsán, és meg kell követnem Bowmant is
(a hülyeségét későbbre tartogatta a Sharp csere kapcsán).

Nyilván teljesen más szerepet tölt be mint Saad, de szerintem, legalább annyira, ha nem jobban
teljesíti a feladatát. Rettenetesen megbízható játékos, figyelemreméltóan kevés hibával, és
nagyon jól passzol Kane-ék mellé.

Ha már mindenki dobálózik itt a fórumon kissé túlzó jelzőkkel a saját játékosát illetően, akkor mi
is bátran kijelenthetjük, hogy Panarin egy zseni. Még szokja az ottani stílust, de baromi nagy steal
volt az ő megszerzése.

Bowmanék meglépték a logikus lépést, és felhívták Gustafssont a farmból, miközben szabad listára tették
Rundbladot. Utóbbiért nem lenne nagy kár, ha valaki elvinné, míg az újonc svéd kellemes meglepetés lehet
hosszútávon.

Ha már előbb szóba került Kane, akkor az új fejlemény kapcsán, lassan kijelenthetjük, hogy baszott
nagy kurvák lakhatnak Buffalóban. Most a Sabres játékos, Kane került szexuális zaklatás kapcsán bajba, de
nem nagyon lehetne csodálkozni, ha ez az ügy is olyan véget érne, mint a nyári sztori.

1.sor

Válasz Kbit hozzászólására (#9595)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.29. 0:57  l  #9595
Nem játszottunk rosszul, csak semmi nem ment be... ez egy ilyen meccs volt.
Kicsit naggyá tettük a kapust, emiatt is örültem hogy elintézte magának, hogy ne legyen SO-ja.

Panarin az utóbbi 10-15 meccsen teljesen eltűnt, amióta figyelnek rá, alig észrevehető. Reméljük hamarosan feltalálja magát.
Anisimov előtt meg le a kalappal, hogy mit melózik.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.28. 3:34  l  #9594
remélem mélyen szégyeljük azt az arrogáns pofánkat
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.24. 8:12  l  #9593
Uraim,mindenkinek boldog ünnepeket kivánok!
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.23. 5:28  l  #9592
"...a régi mezetek sokkal jobb volt..."
Ezzel egyetértünk!

A Sharp-trade meg konkrétan az utcai rablás kategóriája. Kaptatok egy Garbutt-ot és egy Daley-t.
Az első 4. soros keménylegény, aki nálunk egyre inkább a felesleges kiállításait gyűjtötte. A másik egy karrierje csúcsán lévő védő, max. 2. védősor.
Mi meg kaptunk egy top6 csatárt, aki meccseket tud eldönteni + egy ígéretes védőprospect-tet.
Egy közepes és egy gyengécske lapért kaptunk egy ászt, meg egy egyelőre nem felfedett lapot.

All-Star

Válasz bismarck hozzászólására (#9590)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.23. 5:20  l  #9591
ez már itt emlitve volt,de továbbra is a guta üt meg attól,ha arra gondolok kiket kaptunk Sharpért faszom
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.23. 5:18  l  #9590
jók vagytok el kell ismerni. és a játékstilusotok is tetszik. rátok fér a jó eredmény a sok vergödés után. csak a régi mezetek sokkal jobb volt
3.sor

Válasz Johnnyboy hozzászólására (#9589)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.12.23. 5:10  l  #9589
Igen, az eredmény túlzó. Szoros meccs volt. Döntőnek bizonyult az emberelőny kihasználása. A harmadik harmadban szemlátomást elment a kedvetek a játéktól, meg sem közelítettétek az első 2 harmad agresszív, sok korizós játékát.

"PO-ban nyilván forditva lenne az eredmény"
Hát ha az égiek is úgy akarják, áprilisban megtudjuk!